محل تبلیغات شما

"هیچ کس نمی خواهد با بدترین اتفاقی که برای آنها افتاد تعریف شود." کمتر از یک دقیقه از فیلم کوتاه جدید قدرتمند شانل میلر ، من با تو هستم ، فیلمساز و نویسنده همه ما را مسئول این است که چگونه فکر می کنیم و درباره جنسی صحبت می کنیم.

این مقاله حاوی اشاراتی به جنسی و آزار و اذیت جنسی است ، و همچنین پیوندهای برون مرزی آن ، که ممکن است برای برخی از خوانندگان تحریک شود.

با پیشرفت فیلم پنج دقیقه ای ، میلر با سایر قربانیان خشونت جنسی به ویژه با کسانی که سیستم عدالت کیفری برای آنها مشکلی ایجاد کرده است ، همبستگی را ارائه می دهد. انتشار این ویدئو مصادف است با آغاز خاطرات وی با نام من ، که از این جنایت و محاکمه بازگو می کند ، که روز سه شنبه به عنوان "پرونده به عنف استنفورد" و پیامدهای بعدی آن شناخته می شود.

در ژانویه سال 2015 ، یک دانشجوی دانشگاه استنفورد به نام بروک ترنر به مقصر میلر - فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا باربارا - در پشت یک دامپینگ در یک مهمانی برادری مورد تعرض جنسی قرار گرفت. او در آن زمان بیهوش بود. ترنر به سه اتهام جنسی به جرم ، محکوم شد که برای او تا 14 سال زندان روبرو شد ، اما به حکم قاضی مایکل هارون پرسکی مجازات کم نظیری محکوم شد . علی رغم بیانیه تأثیر قربانی 12 صفحه ای میلر ، که در دادگاه با صدای بلند خوانده شد و بعد از انتشار در Buzzfeed ویروسی شد ، Persky ترنر را محکوم کرد که تنها شش ماه در میانه زندان بماند. قاضی استدلال می كند كه حكم بزرگتر "تأثیر شدیدی بر" مجرم خواهد داشت. پارسکی در سال 20 توسط رای دهندگان فراخوانده شد.

کتابهای وایکینگ در YouTube

از سال 2015 تا اوایل سال جاری ، شانل میلر فقط با عنوان "امیلی دو" در معرض دید عموم قرار گرفت. افشای نام او از بسیاری جهات راهی برای پس گرفتن هویت وی بود. در دانستن نام من ، میلر ما را به چالش می کشد که در مورد قربانیان حمله ، متفاوت فکر کنیم و صحبت کنیم ، با نوشتن: "من قربانی هستم ، هیچ صلاحیتی با این کلمه ندارم ، فقط با این فکر که همه من هستم. با این حال ، من هستم من قربانی بروک ترنر نیستم. من او چیزی نیستم. " این هویت جسورانه باعث شده است که فاکس نیوز و سایر رسانه ها از ادامه مراجعه به میلر به عنوان قربانی ترنر جلوگیری کنند ، اما همه ما را وادار می کند که قبل از پیوستن نام یک جنایتکار به قربانی جنایت خود ، به طور دائم دو بار فکر کنیم.

مردم در مقابل ترنر آینه ای به جهان زدند و چهره زشت فرهنگ را نشان دادند . ترنر و حامیان وی "فرهنگ احزاب" و "صحت ی" را به جرم و مجازات وی مقصر دانستند . او پدر در نامه ای سرگشاده نوشت که راه هایی که زندگی ترنر پس از حمله به میلر، از جمله تبدیل شدن به یک مجرم جنسی ثبت تغییر کرده بود، شد "قیمت های شیب دار به مدت 20 دقیقه از عمل از 20 سال خود را از زندگی پرداخت." ترنر پس از گذراندن تنها سه ماه از مجازات غیرقابل تحمل ، آزاد شد.

من با تو هستم و نام من را می شناسم با این عقیده که جنسی بیشتر به قربانیان آن آسیب می رساند تا قربانیان آن - روایتی که ترنر ، معاونان وی و طرفداران فرهنگ به عنف می خواهند واقعاً صادق باشند.

خاطرات شانل میلر با نام من را بشناس ، هم اکنون در دسترس است. من با شما است در دسترس به تماشای در اینجا ، همراه با پشت صحنه در ساخت این فیلم کوتاه است.

اگر شما یا شخصی که می شناسید مورد جنسی قرار گرفته است ، می توانید با شماره تلفن 800-656-HOPE (4673) با شماره تلفن ملی حمله جنسی تماس بگیرید یا به آدرس آنلاین . rainn.org مراجعه کنید .

9 کتاب توسط The MacArthur "Genius Grant" دریافت کنندگان سال 2019

"ملکه مریل" یک جشن پر جنب و جوش از یکی از برجسته ترین چهره های هالیوود است

"من از هیچ جا نیستم" معضل آینده ای نامعلوم را بررسی می کند

، ,جنسی ,ترنر ,میلر , ,سال , جنسی ,شانل میلر ,نام من ,، که ,با این

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار های رشته مکانیک مدرسه دلپذیر- شاد گنجینه ها