محل تبلیغات شما

اگر از هر کسی می خواهید بزرگترین بازیگران زمان ما را معرفی کند ، شانس بسیار زیاد است ، نام مریل استریپ را در میان آنها می شنوید . استریپ در چهار دهه از اولین حضورش در سال 1975 ، مترادف با برتری شد. او بازیگر و مجری بی پایان و مشهور است و با 21 نامزد اسکار ، بیشترین تعداد تاریخ را به نام خود دارد. در کتاب جدید خود ، ملکه مریل ، نویسنده ارین کارلسون دقیقاً به آنچه که باعث می شود او را مورد احترام جهانی قرار دهد ، می پردازد.

ارین کارلسون ، که در کتاب اول خود که من داشتم ، نوشت: "من می خواستم یک زن قدرتمند دیگر را در هالیوود مورد توجه قرار دهم - اما كسی كه جلوی دوربین كار می كند" . وی ادامه داد: "من علاقه مند شدم تا درباره نماد گریزان و احیا کننده اطلاعات بیشتری کشف کنم ، که به شدت خصوصی است و در پشت نقش هایی که در پرده بازی می کند پنهان شده است. بخشی از سرگرم کننده نوشتن شرح حال این است که رمز و راز شخصیت شخصی را به هم می ریزیم. مریل به راحتی تعریف نشده است. سؤال اصلی من: چگونه مریل استریپ به مریل استریپ تبدیل شد؟ "

برای یافتن این نکته ، کارلسون نه ماه از مقاله ها و کتاب های ارزشمندی را که در مورد استریپ نوشته شده بود ، صرف کرد ، مصاحبه با ستاره ها و خدمه از برخی از محوری ترین نقش های استریپ (از جمله کارگردان دیوید فرانکل کارگردان شیطان وارس پرادا و دیوید فرانکل کارگردان و کرامر در مقابل کرامر رابرت بنتون) ) و تماشای همه 60 فیلمش. کارلسون از طریق تحقیقات خود - که زندگی استریپ را از 6 سالگی تا به امروز پوشش می دهد - کشف کرد که "مریل با بسیاری از پرتره ترین شخصیت های غیرقابل نفوذش" صفات را به اشتراک می گذارد "، حتی میراندا کریستیلی .

"سؤال اصلی من: چگونه مریل استریپ چگونه مریل استریپ شد؟" نویسنده ارین کارلسون در مورد کتاب جدید خود به بوستل می گوید. عکس با احترام از اسپنسر براون.
جالب اینجاست که بسیاری از این صفاتی که باعث شده استریپ در بین همسالان و طرفدارانش بسیار محبوب باشد - از مبارزه با پیریسم و ​​یسم در هالیوود گرفته تا کاملاً غوطه ور شدن در هنر درک زنهای پیچیده ای که او به تصویر می کشد - با موضوع کتاب اول کارلسون مشترک هستند ، مرحوم نورا افرون ، که استریپ سه بار با آنها همکاری داشت ، از جمله در فیلم آخر افرون ، جولی و جولیا در سال 2009 .

مریل اظهار داشت: "مریل با نورا بسیار متفاوت بود ؛ جایی که دومی عقاید محکمی داشت ، اغلب سیاه و سفید ، به معنای واقعی کلمه در همه چیز و سهولت در اشتراک گذاشتن آنها در ملاء عام ، مریل تمایل دارد نظرات خود را پنهان نگه دارد." "هرچه افراد نسبت به او كمتر بدانند ، راحت تر می تواند درون نقشها نقش ببندد. به همین ترتیب ، هر دو جاه طلبی فوق العاده ای داشتند ، هر دو اغلب نگران بودند و از زیبایی بودن به اندازه کافی احساس بدی نمی كردند. استعداد آنها از بین می رفت - و اکنون آنها به عنوان چهره های آرزو محبوب هستند. "

کارلسون همچنین از افشای تحقیقاتش متعجب شد: "مریل قطعاً دوست دارد شایعات بی اساس باشد! او مشترکاً با نورا بود ، که دوست داشت در مدار خود زبانه ها و حرکت های دیگر را حفظ کند."

نورا افرون و مریل استریپ در DGA افتخارات با هم بازی می کنند. جیسون کمپین / گتی ایماژ سرگرمی / گتی ایماژ
اگرچه کارلسون استدلال می کند که استریپ نظرات خود را از نزدیک محافظت می کند ، از زمان انتخابات سال 2016 ، استریپ بیش از یکبار درباره ت های ترامپ صحبت کرده است ، از جمله در مراسم گلدن گلوب 2017 ، رئیس جمهور وسواس اجتماعی را برانگیخت تا در توییتر از این بازیگر حمله کند. . پس از ادعاهای مربوط به جنسی به هاروی واینشتاین در سال 2017 ، هالیوود نیز مورد هدف قرار گرفت و استریپ نیز مورد هدف یک هنرمند چریکی راست قرار گرفت که پوسترهایی را در سراسر لس آنجلس درج کرده بود که بازیگر زن را متهم به دانستن سوء استفاده از وینشتین و سکوت آن می کرد. استریپ بیانیه ای را در دسامبر سال 2017 منتشر کرد که هرگونه دانش قبلی درباره اقدامات وینشتاین را انکار می کند ، و کارلسون نیز برای یک نفر به او اعتقاد دارد.

کارلسون می گوید: "قصد آنجا برای تقسیم فمینیست ها و تضعیف جنبش برای تحولات اساسی بود ، و هدفیل را با یک شایعه دروغین هدف قرار داد." "حقیقت این است ، هاروی وینشتین از مریل وحشت داشت. سوءاستفاده ها آهنگ های خود را به ویژه از افرادی که به آنها احترام می گذارند و می ترسند برابر می دانند. با توجه به سابقه طولانی وی به عنوان مدافع حقوق ن و ن ، معنی ندارد که مریل داشته باشد. سکوت می کرد اگر او می دانست که وینشتاین چیست ، از جمله تلاش های پنهانی وی برای نظارت بر قربانیانش. "
برای کارلسون ، بررسی زندگی و شغل های ن آفریننده ، یکی از صریح ترین اعتقادات استریپ را به خانه سوق داده است: این که ادامه دادن به بلند کردن صدای ن بسیار مهم است و اجازه می دهد تا به آنها فضایی برای گفتن داستانهایی که کثیف ، قابل اعتماد و واقعی هستند ، بپردازد.

وی گفت: "مطمئناً ، هر زن دارای جاه طلبی و رانندگی است ، اما مهمترین کیفیتی که مشترکاً در آن سهیم هستند؟ استقامت. همه بازماندگان هستند ، ماهرانه فراز و نشیب های زندگی شخصی و حرفه ای خود را حرکت می دهند. علیرغم رفع مشکلات ، آنها همیشه در صدر هستند. از آنچه طرفداران در مورد آنها را دوست دارند ، "می گوید. "آنها بعضی از افراد را پشت سر گذاشته اند و شادی و دردشان را در هنرشان ریخته اند ، که برای آن قدرتمندتر است."

9 کتاب توسط The MacArthur "Genius Grant" دریافت کنندگان سال 2019

"ملکه مریل" یک جشن پر جنب و جوش از یکی از برجسته ترین چهره های هالیوود است

"من از هیچ جا نیستم" معضل آینده ای نامعلوم را بررسی می کند

، ,استریپ ,مریل ,کارلسون ,های ,مورد ,مریل استریپ ,را در ,، که ,را به ,است ، ,دیوید فرانکل کارگردان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انتقاد بلاگ